Dezynfekcja Obiektów i Pomieszczeń – chroń siebie, swoich bliskich i pracowników przed Koronawirusem

Firma M- Kwadrat Group Sp.zo.o. Sp.Kom. to zespół profesjonalistów, którzy na pierwszym miejscu stawiają zdrowie, bezpieczeństwo i komfort swoich Klientów. W obecnej sytuacji - stanu zagrożenia epidemicznego - profesjonalnie zajmujemy się wykluczaniem ryzyka związanego z dynamicznie rozprzestrzeniającym się koronawirusem – covid – 19.

Naszymi Klientami są firmy, podmioty użyteczności publicznej oraz osoby prywatne.

Zastanawiasz się co to właściwie jest dezynfekcja?
Dezynfekcja to nic innego jak działanie mające na celu usunięcie m.in. wirusów, bakterii i drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych, Czynności dezynfekcyjne są kluczowe, ponieważ prowadzą do odkażenia, czyli zniszczenia wszelkich komórek i substancji niepożądanych z wszelkich przedmiotów i powierzchni użytkowych, które mogły zostać przez nie skażone. Dezynfekcji możesz dokonać zawsze, kiedy czujesz, że tego potrzebujesz. Jednak niektóre zdarzenia życiowe lub okoliczności zmuszają nas do gruntownej dezynfekcji. Podczas trwającej epidemii koronawirusa zadbajmy o bezpieczeństwo swoje, naszych pracowników oraz bliskich. Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się dezynfekcją ? Jeśli tak, to na pewno warto zainteresować się usługami, które świadczy Firma M- Kwadrat Group Sp. zo.o. Sp. Kom.

Koronawirus – jak nie dopuszczać do zakażenia i zapobiegać rozprzestrzenianiu epidemii ?
Podczas trwającej epidemii koronawirusa zadbajmy o bezpieczeństwo swoje, naszych pracowników oraz bliskich. Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się dezynfekcją ? Jeśli tak, to na pewno warto zainteresować się usługami, które świadczy Firma M- Kwadrat Group Sp. zo.o. Sp. Kom.

Przez ponad 15 lat pracy, udało nam się zbudować zaufanie i zdobyć renomę niezawodnego partnera w biznesie. Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz niezawodność w działaniu. Stosujemy nowoczesne, opatrzone międzynarodowymi certyfikatami technologie oraz używamy profesjonalnego sprzętu.

Zadzwoń do nas: +48505980780, +48510271928
lub napisz: biuro@m-kwadrat.eu

Dezynfekcja mieszkań i firm
Przeprowadzamy dezynfekcję w:

  • Obiektach Biurowych,
  • Obiektach Przemysłowych,
  • Obiektach użyteczności publicznej,
  • Hal produkcyjnych.

Co zyskasz dzięki współpracy z M-KWADRAT Group?
Szybkość działania, która w dobie panującej epidemii każda minuta jest na wagę złota oraz dostęp do specjalistycznych środków i narzędzi, które zagwarantują Ci bezpieczeństwo i komfort po przeprowadzonej dezynfekcji.